KDO JSEM

Jmenuji se Petr Ulrych.

Dvacet let jsem vlastnil a řídil větší firmu, která se stala špičkou v oboru. Pak jsem ji prodalFirma měla celorepublikovou působnost a mezi její významnější klienty patřily Česká národní banka, Komerční banka, ČSOB, Ernst&Young, Siemens, Philips, Ogilvy, Danone, Procter&Gamble nebo Nestlé.

Z prodeje firmy jsem vyčlenil divizi pro internetovou výuku angličtiny, ENGLISH UNIVERSITY Online, kterou jsem si ponechal a s několika kolegy ji provozoval dalších několik let. Pak jsem i tu prodal. 

Ve 35 letech jsem koupil svůj první čistě investiční byt. Krátce na to i svůj první investiční nebytový prostor. Aktuálně jsem zainvestovaný v českých i zahraničních nemovitostech a na finančních trzích. 

Byl jsem na trzích v krizi roku 2000, později jsem udělal zkušenost ve forexovém tradingu a kryptoměnách. Vyzkoušel jsem privátní bankovnictví velké banky i služby soukromé investiční společnosti.

Nakonec jsem svoje volné finance přesměroval do akcií a začal si své portfolio tvořit a řídit sám. Jsem tedy pragmatik, který dlouhodobě žije ze svých obchodů na kapitálových trzích. 

Na příkladech mých vlastních reálných obchodů ukazuji dnes na svém YouTube kanále, v ULRYCH INVEST CLUB, a také v privátním koučinku, jak si vzít konkrétní zisky z dnešních trhů. Protože ať jsou akciové trhy jakkoli náladové a schizofrenní, jsou jednoduše řekou příležitostí pro ty, kdo je vidí.


Častá otázka směřuje k výběru kvalitního brokera. Mám jich několik a mým favoritem je LYNX BROKER, což je fakticky česká verze populárního amerického brokera INTERACTIVE BROKERS s mnohaletou tradicí. Líbí se mi na něm nízké poplatky, široký záběr světových burz a investičních instrumentů, pružná exekuce příkazů nebo paralelní účty v různých měnách s výhodným kurzem pro směnu mezi nimi. 

Při registraci přes tento link získáte pro svůj nový účet trading kredit 50 EUR.


Disclaimer: Veškerá moje vzdělávací činnost má výhradně informační charakter a opírá se o moji subjektivní zkušenost. Žádná její část není investičním doporučením, ani finančním poradenstvím. Neposkytuji žádnou z hlavních či vedlejších investičních služeb vyjmenovaných v zákoně o podnikání na kapitálovém trhu č. 256/2004 Sb. Investice mohou vést ke ztrátě vašeho kapitálu.